Стіл садовий 4Points Сapri скляний круглий кавовий для саду дачі тераси балкону Чорний
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 40059
+380 (93) 602-74-50
- +380 (99) 235-09-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл садовий 4Points Сapri
Стіл садовий 4Points Сapri - стильний елемент для вашої веранди, альтанки, ідеально підійде для відпочинку біля басейну. Має унікальний сучасний дизайн.
ПЕРЕВАГИ:
- корпус виконаний з металу: стіл стійкий і надійний;
- стільниця з гартованого скла: створює ілюзію ширяння і додає невагомості дизайну;
- прикраса у вигляді ниток під стільницею виготовлена з якісного штучного ротанга;
- насадки для ніжок захищають підлогу від подряпин.
Такий стіл стане справжньою окрасою будь-якого простору
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Матеріал стільниці: Гартоване скло, Техноротанг
Матеріал ніжок: Сталь
Оздоблення: Порошкове покриття
Вага: 5,5 кг
Навантаження: 50 кг
Збірка: Потрібна збірка ніжок
РОЗМІРИ:
Діаметр: 50 см
Висота: 50 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 4Points |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Тип | Стаціонарний |
| Форма столу | Круглий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір стільниці | Прозорий |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Штучний ротанг |
| Призначення | Стіл садовий 4Points Сapri скляний круглий з плетеного штучного ротангу кавовий для саду дачі тераси балкону Чорний |
| Покриття корпусу | Порошкове покриття |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴










