
Гойдалка гніздо FUNFIT 110 см (Синьо-чорна) (2611)
Гойдалка-гніздо стануть одним з улюблених місць для ігор вашої дитини. Вона дуже міцна та довговічна, вона принесе вам масу задоволення й розваг. Сталева рама покрита м'якою піною, товстий матеріал має кілька підсилювальних швів, все це підвішено на міцних канатах. Сидіння виготовлене з поліестеру Оксфорд щільністю 600 ден, водостійкого й легко чиститься. Міцна, сталева конструкція кола Матеріал: поліестер Оксфорд 600D. Кріпильні канати з регулюванням Стійкість до атмосферних впливів Для внутрішнього та зовнішнього використання Сучасний дизайн Може бути прикріплений до однієї або двох точок Легко складається Максимальне навантаження 150 кг Характеристики: діаметр круга: 110,0 см висота від сидіння до кріплення: до 180,0 см вага нетто: 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5 |
| Висота стійки | - |
| Висота в пакованні (см) | 32 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 83 |
| Діаметр колеса | 110 см |
| Довжина мотузки | до 180,0 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Колір | Синьо-чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Штрих-код | 5902759977600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



